İstanbul tadilat firmaları

istanbul tadilat firmaları

 

İstanbul tadilat firmaları arasında seçim yaparak ev ve ofis tadilat işleri yaptırmak ve iç mekanlarınızı güvenilir ustalara emanet etmek için doğru adrestesiniz. İstanbul’da tadilat işleri ile titiz şekilde ilgilenen ustalarımızla yüzlerce dairenin tadilatını tamamlamış bulunuyoruz. İstanbul ev tadilatı ile alakalı bu yazımızda, İstanbul ev tadilatı, İstanbul tadilat firmaları, İstanbul tadilat işleri, tadilat İstanbul, İstanbul ofis tadilatı hakkında bahsedeceğiz.

İstanbul tadilat firmaları seçiminde ve bulunmasında rehber niteliğindeki bu yazımız, ayrıca İstanbul’da tadilat işleri yaptırılırken dikkat edilmesi gereken çok önemli noktalara da değinmektedir. Tadilat hizmetleri alırken firma seçimi her şeyden önemlidir. Doğru seçim yapıldığı takdirde işlerin büyük çoğunluğunu halletmiş sayılırsınız. Peki, isabetli firma seçimi nasıl yapılır ve bu firma nasıl bulunur? Tadilat firması bulmanın birden çok yolu var. Birincisi, internet vasıtasıyla bulmaktır. Bir örnek üzerinden gidelim. Varsayalım ki en büyük arama motoru Google’de İstanbul tadilat firmaları yazıp arama yaptınız. Karşınızı ilk çıkan 3-4 firma genelde paralı reklam veren firmalardır. Zaten başlığın hemen yanın da reklam yazısı da yer alır. 4. Sıradan sonra çıkan ve yanında reklam ibaresi yer almayan tadilat dekorasyon firmaları, ekstrem durumlar hariç bileğinin hakkıyla oraya kadar çıkmışlardır. Ve genelde diyebiliriz ki bu tür firmalar kaliteli içeriğe ve iyi bir web sitesine sahiptir. Bu tip firmaları arayabilir ve fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz. Fakat bu yeterli değildir. Mutlaka tadilat firmaları seçimi başlığının altındaki bilgilere göz attıktan sonra karar verin. İkincisi, tanıdık vasıtasıyla bulmaktır. Mahallede bir tanığınız vasıtasıyla veya nalburdan destek alarak böyle bir firmaya ulaşabilirsiniz. Fakat bunu yaparken tadilat ustası ve tadilat firması arasındaki farkı da göz önünde bulundurmak lazım.

İstanbul tadilat işleri

 

istanbul tadilat işleri

 

Tadilat firması seçimi, bulmaktan çok daha elzemdir. Çok temel birkaç kriterden bahsetmek isterim. Diyelim ki 3 ayrı firmadan teklif aldınız ev tadilatı veya ofis tadilatı için. Öncelikle mutlaka keşif yapılıp ölçümlerin alınmış olması gerekir. Bunu yapmamış bir firmanın teklifini hemen çöpe atın. Detaylı keşif yapıp düzgün bir dosya ile size gelenler bu işi iyi yapabilecek ve bu işe ihtiyacı olanlardır. Teklifte yer alması gerekenler. Firma hakkında bilgi. Vergi levhası, faaliyet belgesi, referansları gibi bilgiler yer almalıdır. Teklif kısmında mutlaka, yapılacak işlerin detayları, kullanılacak malzemelerin nitelikleri, markaları, adetleri, metrajlar, tadilat süresi, ödeme seçenekleri, iş güvenliği sorumluluğu gibi maddeler yer almalıdır. Bu sorumlulukta teklif sunmuş firmaları karşılaştırabilir ve ona göre bir tercihte bulabilirsiniz.

Tadilat İstanbul

 

tadilat istanbul

 

Tadilat İstanbul içinde yer alan pek çok ev için ihtiyaç haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan firmamız ev ve ofis tadilatı konusunda uzman bir ekibe sahiptir. Bütün işler büyük bir titizlikle yapılır. Ücretsiz keşif ve hesaplı fiyat politikamız ile yüzlerinizi güldürmeye devam etmek bizim için çok önemlidir. Oturduğunuz evi veya ofisi tadilat ile yenilemek yeni bir yer satın almak gibidir. Daha düşük bütçeyle ve taşınma derdi olmadan aynı konumda daha kaliteli bir yaşam şartına geçiş yapmak için ZAP Yapı hizmetinizdedir. Yeni bir gayrimenkul satın almadan, mevcut gayrimenkullerinizin değerini artırmanın en hesaplı yolu tadilat yaptırma ile mümkündür. Tadilat yaptırmak isteyen müşterilerin fazladan bir odaya daha ihtiyacı olabiliyor ve ZAP Yapı olarak iç mekanlarınızda yeni bir yerleşim planı ile sizin için yeniden ferah ortamlar inşa ediyoruz. Böylece gayrimenkul satışı yapmak istediğinizde iç mekânı daha çekici kılacaktır ve potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecektir. Aynı şekilde bunu kiralamayı planlarken önceki değerine göre daha uygun bir fiyata yapabilirsiniz. Uygun ve hesaplı şekilde İstanbul tadilat fiyatları ile evinizde, ofisinizde yenilik yaptırmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu tekrar hatırlatmak isteriz. Usta ekibimizin yardımıyla istekleriniz doğrultusunda konseptinizi belirleyerek hayal ettiğiniz dekorasyonu inşa ediyoruz. İçinize sinecek ortamları yeniden inşa ederek huzurlu ve mutlu olmanız için çalışıyoruz. İç mekân yenileme yapılırken malzeme ve montaj kalitesi çok büyük fark yaratmaktadır ve müşterileri için en kaliteli malzemeleri tercih eden bir firma olan ZAP Yapı, yenilenen iç mekanlarınıza aynı zamanda lüks bir görünüm kazandırabilir.

Tadilat Dekorasyon Firmaları İstanbul

 

tadilat dekorasyon firmaları istanbul

 

İstanbul tadilat firmaları arasında öncü olma gayesinde olan ZAP YAPI, muhataplarına birçok avantajı bir arada sunuyor. ZAP YAPI, a’dan z’ye tüm tadilat işlerinde ücretsiz keşif, en uygun fiyat, ideal ödeme koşulları, 1. Sınıf malzeme, teknik şartnamelere uygun işçilik, iş güveliği sorumluluğu, gerçek ürün ve hizmet garantisi ve % 100 müşteri memnuniyeti temel alan bir anlayışa sahiptir. İhtiyaç duyulması halinde iletişim formumuzu doldurabilir ya da 0216 422 89 11 numaralı telefondan bize ulaşarak soru ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Ayrıca daha önce tamamladığımız tadilat projelerimize de tadilat referanslarımız sayfasında göz atabilirsiniz.

Çoğu zaman ev ve iş yeri sahipleri nasıl bir iç mekân istediklerin ifade edecek tecrübeye sahip olmayabilirler. ZAP Yapı tecrübesi ve profesyonel ekibi ile fikri ve düşüncelerini gerçeğe dönüştürmek için sizin yanınızdadır. Birden fazla seçenek sunarak uygulanabilirlik konusunda aklınızda hiçbir şekilde soru işaret kalmayacaktır. İstanbul’da yer alan evinizi, iş yerinizi anahtar teslim tadilat hizmetimizle yeniden inşa etmekle beraber, konsept seçim seçeneğimle hayallerinizi gerçekleştirerek içinde yaşamaktan huzur duyacağınız mekanlar vaat ediyoruz. Tesisat yenilemeden, seramik seçimin, mutfak tezgahlarınızdan asma tavana kadar bütün taleplerinizi yerine getiriyor ve teslim aşamasına kadar titizlikle çalışarak tadilat işlerinizi ustalıkla yapıyoruz.

 

tadilat firmaları

 

Tadilat firmaları

 

Eğer ev ve ofis tadilatı için yaptığınız yatırımdan verim almak arayışındaysanız, İstanbul tadilat firmaları arasında pek çok referansa sahip olan ZAP Yapı sizin için, ev ve ofis tadilatı maliyet hesaplaması yaparak sonradan ortaya çıkacak sorunları ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca tadilat ihtiyacınızın ne derecede olduğunu da belirleyerek ekstra masraflardan kaçınmanız konusunda size gerekli bilgiyi veriyoruz. Titiz bir program oluşturularak hareket eden firmamız her adımda sırasıyla ve doğru bir şekilde ilerleme kaydederek çalışıyor. İstanbul ’da ev tadilatı artık sorun olmaktan çıkacak ve tadilat işlerinde usta ekibimizin farkını göreceksiniz. ZAP Yapı olarak İstanbul ‘da tadilat işleri yapımında usta ekibin yanı sıra ihtiyaç duyulan bütün araç ve gerece de sahip olduğunu bilmenizi isteriz.