Ümraniye Tadilat

Ümraniye Tadilat İşleri denince akla gelen kurumsal firma ZAP YAPI, tüm tadilat işleriniz için tek muhatabınız. İş başlangıcından bitimine kadar planlı ve programlı bir iş akışı ile üstlendiğimiz tüm tadilatları büyük bir memnuniyet oluşturarak teslim etmekteyiz. Tadilat Firması olarak en büyük değerimiz referanslarımızdır. Siz de Her Türlü Ümraniye Tadilat Tamirat işleri için aşağıdaki linklerden bitirdiğimiz işleri inceleyebilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.
 

ümraniye tadilat
 

Ümraniye Ev Tadilatı

Ümraniye Ev Tadilatı işi, en başından en sonuna kadar en ince ayrıntısına kadar planlanması gereken bir süreçtir. Ev Tadilatını boş ev ve dolu ev diye ikiye ayırmak lazım, zira ikisi birbirinden oldukça farklı. En azından iş yapış şekli olarak oldukça farklılık gösterir. Her iki durumu da ele alacağız. Örneğin dairenizi yeni aldınız ve birtakım tadilatlar yapmak istiyorsunuz veya kiracınız dairenizi boşalttı ve yenilemek istiyorsunuz. Bunlar Banyo tadilatı veya Mutfak Tadilatı olabilir. Boş dairede çalışmak daha hızlı olduğundan tadilat firmaları bunu göz önünde bulundurur ve fiyatlar dolu daireye göre daha uygun olur. Dolu dairelerde ise ustaların rahat çalışmaması için oldukça çok neden var. Hane halkının evin içinde olması, eşyaların evin içinde olması, eşyaların korunması ve naylonlanması, fazla toz, gürültü çıkarılmaması gibi gibi… Gelelim işin planlamasına. Daire Tadilatı için ev sahibi tüm ihtiyaçlarını yazılı hale getirdikten sonra, bu işi yapacak şirket arayışına girmelidir. Hane halkıyla birlikte kararlar alınmalı ki daha sonra iş yapış sürecinde yap boz süreci yaşanmasın. Yapılacak işler başlıklar halinde ele alınmalıdır. Örneğin salonda ne gibi düzenlemeler düşünülüyor. Veya banyoda ya da mutfakta. Renk seçimi nasıl olmalı? Bu önemli bir konu; çünkü renk seçimi sancılı bir safhadır. Ve çoğu zaman boya kartela rengiyle duvara sürülen renk tonları tam olarak uyuşmuyor. Bunu önlemek adına mutlaka önceden numune boya duvara sürülmeli, sonrasında kova kova boya alınmalıdır.
 

ümraniye tadilat firmaları
 

Ümraniye Tadilat Firmaları

Ümraniye Tadilat Firmaları arasında seçim yapmak tüketici açısından en önemli adımdır. Doğru Ümraniye Tadilat Şirketi ile anlaşma sağlandığı takdirde, her şey tereyağından kıl çeker gibi hal olur gider. Tadilat Firmaları arasında lider kuruluş konumundaki ZAP YAPI, ister işyeri tadilatınızı yapın ister ev tadilatınızı işin her aşamasında ücretsiz danışmanlık vermektedir. Ümraniye’nin tüm mahallelerinde hizmet vermekteyiz. Ademyavuz, Altınşehir, Armağanevler, Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç,  Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur mahalleri ve diğer mahallelerde hizmet vermekteyiz. İşi yapacak muhatabı iyi belirlemek lazım. İnternetten veya bir dost vasıtasıyla Tadilat firması bulduğunuzu varsayalım. Dikkat etmeniz gereken birkaç maddeden bahsedeceğim. Öncelikle ücretsiz keşif ve sonrasında fiyat teklifi istediğiniz firma veya şahısı biraz da olsa tanıma fırsatınız olacaktır. Keşif esnasında işine olan hakimiyeti ve teklif sunumunda şirket verileri ve teklif dosyası size bir fikir verecektir. Şirketin daha önce yapmış oldukları işler ve oluşturdukları memnuniyetler, yukarıda da belirttiğim gibi en önemli unsurlardır.Onun ardından tadilat şirketinin adresi ve mali bilgileri, ( vergi levhası, İTO faaliyet belgesi, imza sürküleri vb. ) çalıştıracağı personeli SGK bilgileri gibi belgeleri sunması gerekmektedir. Bunların hepsi teker teker ayrı önemdedir. İşinizi üstlenen firma ile tüm kaza sorumluluklarını, alt yapıya ve üst yapıya verdiği her zararı karşılamayı kabul eden resmi anlaşma yapmadığınız takdirde, personel gelecek her zarardan işveren olarak siz sorumlu olacaksınız. Bugün iş güvenliksiz ve SGK’sız işçi çalıştırmanın cezaları oldukça ağırlaştırılmıştır. Son olarak Ümraniye Tadilat Firması olarak birine karar verdiniz diyelim. Tüm iş süreçlerini, kullanılacak malzemeleri, işin başlama ve bitiş sürelerini, ödeme planını, ödeme şeklini, garantiler, mücbir sebeplerin yer aldığı bir anlaşma yapmanızı tavsiye ederiz.
 

ümraniye işyeri tadilatı
 

İşyeri Tadilatı Ümraniye

İşyeri tadilatı, ticari bir mekan olması sebebiyle daha bir önem kazanmaktadır. Ümraniye işyeri tadilatı ve Ofis Tadilatı konusunda yapılacak uygulamaların önceden iyi bir şekilde üstünden geçilmesi ve fizibilitenin hazırlanması gerekir. Ümraniye Tadilat Tamirat işlerinde yıkım, kırım, elektrik, tesisat, seramik, bölme duvar, asma tavan, alçıpan tavan, ytong duvar, doğal taş kaplama vb. kalemlerin hepsi ayrı bir öneme sahip. Özellikle Fayans Ustası Ümraniye… Bunlara karar verip yerli yerine oturttuktan sonra işler daha planlı ilerler. Özellikle ticari bir mekanın yenilenmesi söz konusu olduğunda elbette iş yapım sürecinde revizyona gidilebilir. Yüklenici ile bunları önceden konuşmakta yarar vardır.Firmamız, Ümraniyenin, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, M. Akif, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site ve diğer mahallelerinde hizmet vermektedir.

 

Ümraniye Boya Badana Ustası

Ümraniye Boya Badana Ustası veya Boyacı Ustası yetiştiren ve uygumlalar yapan ZAP YAPI, yaptığı tüm işlerde muhataplarının memnuniyetini en üst düzeyde tutar. Boya uygulamaları son kat olması nedeniyle yani herkes tarafından görünen iş olmasıyla dikkat isteyen bir süreçtir. Daire boyama veya iş yeri boyama herhangi bir mekanın boyanması durumunda şu adımlar takip edilse her şey daha kolay hal olur ve işin zamanlamasında da sapma meydana gelmez. Boya rengine karar verilmesi. Mekanın hazırlığın yapılması. Yani korunması gereken eşyalar varsa poşetlenmesi. Ön tadilatların yapılması. Eğer yapılacak boya rengi eski boya renginden açık ise mutlaka geçiş astarı çekilmelidir. Aksi takdirde istediğiniz asıl renk tonunu yakalayamazsınız. Boya kalitesi de önemlidir. Bir çok marka boya mevcuttur. Filli Boya Alpinasilan, Fawori, Dyo, Polisan, Marshall, Baumit, Jotun vs. İç boyalarda silikonlu ve plastik boyalar mevcuttur. Plastik boyalar silinme için daha elverişli olmasına rağmen silikonlu boyalar tercih edilmesinde fayda vardır.
 

ümraniye boya badana ustası

Ümraniye Cafe Tadilatı

Hızla büyüyen ve genç bir ilçe olan Ümraniye’de hızla sayıları artan cafeler bir bir açılıyor. Böylelikle Cafe tadilatı da önem kazanıyor. Bu tür mekanlarda tadilat uygulamaları iyi planlandığı takdirde gayet iyi sonuçlar verebilmektedir. Önemli olan doğru uygulamacıyı bulmak. Bu da yukarıdaki satırlarda da belirttiğim gibi, yüklenici tercihi yaparken referansları iyi incelemek gerekir. Cafelerde, genelde alçıpan ile yapılan asma tavan kullanılmaktadır. Ve bu tavanda yapılacak ışıklandırma da önemlidir. İç boyanın dekoratif olması ve diğer demirbaşlarla bir ahenk oluşturması da önemlidir. Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yamanevler, Yukarı Dudullu ve tüm Ümraniyede hizmet veren firmamız işin her aşmasında işverenin yanındadır.